Komfortowe noclegi nad morzem

O nas

Jesteśmy firmą posiadającą bogate doświadczenie w zarządzaniu wynajmem krótkoterminowym. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, zajmujemy się tym, co lubimy i robimy to najlepiej.

Z różnymi aspektami branży turystycznej związani jesteśmy już od ponad 12 lat. Nasz wykwalifikowany zespół odbywa cykliczne szkolenia, które gwarantują obsługę na najwyższym poziomie zarówno dla wynajmujących, jak i bezpośrednio dla gości.

Najwyższy standard obsługi gości

Zadowolenie Państwa gości jest dla nas zawsze priorytetem, dlatego wszystkie pokoje przygotowujemy zgodnie ze standardami panującymi w 5-cio gwiazdkowych hotelach. Używamy wyłącznie wysokiej jakości pościeli i ręczników, zaopatrujemy apartament w środki czystości oraz higieny, świeżą kawę i wysokiej jakości herbatę.

Sprawdzone narzędzia i metody działania

Używamy zaawansowanych narzędzi, dzięki którym potrafimy ustalić taką cenę, by w danym momencie przyniosła najwyższy możliwy zysk. Nasz zespół zadba o to, by każdy apartament prezentował się atrakcyjnie. Nasze obiekty są fotografowane przez profesjonalnego fotografa. Dzięki temu Państwa obiekt zachęci do siebie wielu nowych gości, których przybywać będzie także poza wysokim sezonem turystycznym.

Gwarancja uczciwości i zaangażowania

  • Doradztwo inwestycyjne
  • Niepodważalna wiarygodność
  • Raport rezerwacji - kontrola obłożenia online
  • Jasne, proste i czytelne umowy współpracy
  • Regularne wpłaty przychodów z wynajmu na konto
  • Maksymalizacja zysku

    Nasza oferta kierowana jest do wszystkich właścicieli, którzy traktują swoje obiekty jako cenną lokatę oraz przyszłościową inwestycję. Zysk z inwestycji w rynek nieruchomości dawno przerósł lokaty bankowe.