Komfortowe noclegi nad morzem

Dźwirzyno

Apartament Premium

Dźwirzyno

Apartament Premium

Apartament Premium to duża, przyjemna przestrzeń w cichej okolicy ok. 200 m od plaży, 600 m od portu, w pobliżu znajdują się liczne restauracje i kawiarenki, supermarket oraz sklepiki z pamiątkami.

75m2

6

3

Apartament  Pine Tree

Dźwirzyno

Apartament Pine Tree

Apartament Pine Tree to skandynawskie wnętrze, jasne, minimalistyczne, bardzo funkcjonalne ale przytulne, dzięki naturalnym materiałom w wykończeniu. Przestrzeń zachęcająca do harmonijnego wypoczynku. Położony jest w idealnej lokalizacji – cicha i intymna okolica ok. 350 m od plaży, 1000 m od portu, w pobliżu znajdują się liczne restauracje i kawiarenki, supermarket oraz sklepiki z pamiątkami.

37m2

4

2

Apartament  Willow Tree

Dźwirzyno

Apartament Willow Tree

Apartament Willow Tree położony jest w idealnej lokalizacji – cicha i intymna okolica ok. 350 m od plaży, 1000 m od portu, w pobliżu znajdują się liczne restauracje i kawiarenki, supermarket oraz sklepiki z pamiątkami.

37m2

4

2

Apartament Submarine

Dźwirzyno

Apartament Submarine

Apartament Submarine to duża, przyjemna przestrzeń w cichej okolicy ok. 350 m od plaży, 1000 m od portu, w pobliżu znajdują się liczne restauracje i kawiarenki, supermarket oraz sklepiki z pamiątkami.

51m2

6

3

Apartament Moss

Dźwirzyno

Apartament Moss

Apartament Moss znajduje się w bardzo spokojnej, cichej okolicy ok. 350 m od plaży, w odległości 10 km od tętniącego życiem Kołobrzegu. W bliskim sąsiedztwie znajduje się uroczy port rybacki z tradycyjnymi kutrami oraz nowoczesna przystań jachtowa. Fanów sportów wodnych z pewnością ucieszy bliskość jeziora Resko Przymorskie, nad którym można uprawić m.in. kitesurfing, windsurfing czy kajakarstwo.

37m2

4

2

Apartament  Sea Foam

Dźwirzyno

Apartament Sea Foam

Apartament Sea Foam położony jest w idealnej lokalizacji – cicha i intymna okolica ok. 350 m od plaży, 1000 m od portu, w pobliżu znajdują się liczne restauracje i kawiarenki, supermarket oraz sklepiki z pamiątkami.

51m2

6

3

Apartament Sea Grass

Dźwirzyno

Apartament Sea Grass

Apartament Sea Grass położony jest w idealnej lokalizacji – cicha, spokojna okolica ok. 350 m od plaży, 1000 m od portu, w pobliżu znajdują się liczne restauracje i kawiarenki, supermarket oraz sklepiki z pamiątkami.

37m2

4

2

Apartament Trees

Dźwirzyno

Apartament Trees

Apartament Tress położony jest w idealnej lokalizacji – cicha i intymna okolica ok. 350 m od plaży, 1000 m od portu, w pobliżu znajdują się liczne restauracje i kawiarenki, supermarket oraz sklepiki z pamiątkami.

56m2

6

3

Apartament Wood

Dźwirzyno

Apartament Wood

Apartament Wood - to słoneczny i nowoczesny apartament położony w kameralnej okolicy, a jednocześnie znajdujący się cudownie blisko morza. Inspirujące drewniane elementy wnętrza, ręcznie wykonane przez projektantkę mieszkania, nadają mu przyjaznego stylu Modern Rustic.

37m2

4

2

Apartament Oak Tree

Dźwirzyno

Apartament Oak Tree

OAK TREE to funkcjonalny apartament, w którym neutralne barwy wspaniale harmonizują z dodatkami w ciepłych odcieniach brzoskwini oraz drewnem dębowym. Oprócz domowego, przytulnego wnętrza, dużym atutem apartamentu jest przestronny balkon z kojącym widokiem na lasek brzozowy, który zachęca do spędzania na nim poranków przy kawie i dobrej lekturze.

37m2

4

2